CADprofi Mechanical

Programma palīdz izstrādāt mehāniskos un celtniecības projektus 2D. Programma satur plašu standartizētu detaļu komplektu, kas sagatavots, pamatojoties uz nacionālajiem un starptautiskajiem standartiem. Ir iespējams izstrādāt un rediģēt tehnoloģiskās shēmas, kā arī hidrauliskās un pneimatiskās sistēmas.

Video


CADprofi Electrical

Parametriska CAD programma apgaismojuma, augstsprieguma un zemsprieguma sistēmu, gaisvadu elektrolīniju, signalizācijas sistēmu, telekomunikāciju iekārtu un citu elektrisko instalāciju projektēšanai. Programmā ir ērts shēmu redaktors, spēja noformēt arhitektūras plānus, kā arī spēja izveidot dažu veidu instalāciju 3D modeļus.CADprofi HVAC & Piping

Programma palīdz apkures sistēmu, ūdens apgādes un kanalizācijas, gāzes apgādes, ugunsdrošības, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas, dzesēšanas un citu celtniecības un rūpniecības iekārtu projektēšanā. Viedā rakstzīmju un objektu ievietošana, instalācijas veidu automātiska uzbūve, slavenāko ražotāju specifikāciju un bibliotēku izveidošana ir tikai dažas no šīs lietojumprogrammas funkcijām.

VideoCADprofi Architectural

Parametrisku arhitektūras moduli var izmantot, lai izveidotu arhitektūras plānus, skatus, sekcijas un fasādes, atvieglo daudzslāņu sienu projektēšanu, arhitektūras izmēru pielietošanu un ļauj ātri izveidot zīmējuma aprakstu. Modulī ietilpst liela mēbeļu un citu interjera elementu bibliotēka. Turklāt programmu var izmantot evakuācijas un ugunsdzēsības plānu izstrādei. Arhitektūras moduli nodrošina ātru ēku plānu izstrādi un evakuācijas plānu un ugunsdrošības sistēmu izveidi.


CADprofi Ziemassvētku akcija